Wyszukiwarka

Aktualności

Koniec przygody z A-klasą?

• autor: mateo162, 2013-05-06 22:18

Kolejny mecz i kolejna porażka. W meczu o "6 punktów" z Targanicami przegraliśmy aż 4:2 grając u siebie. Wciąż tracimy dużo bramek i przez to nie uzyskujemy dobrych wyników. Porażka smuci podwójnie, ponieważ na meczu w Grzechynii na boisku zjawiło sie bardzo dużo ludzi.

Mecz rozpoczął się bardzo chaotycznie, jednak to drużyna z Targanic przeważała. Od razu stworzyła sobie przewagę w środku boiska, pod nieobecność na tej pozycji Marcina Surmiaka, który wypełniał lukę na prawej obronie, zresztą zagrał nienagannie, jednak przy stracie 4 bramek ciężko mówić o pozytywach w grze obronnej.

Pierwszą bramkę w meczu strzelił Halniak. Z pewnością z tym strzałem poradziłby sobie Krupczak gdyby nie rykoszet, który uniemożliwił dobrą interwencję. Nasza druzyna, jakby dalej oszołomiona nic z tym nie zrobiła, co bylo przyczyną straty kolejnej bramki. Dobre podanie w pole karne, wykorzystał napastnik z Targanic i było już 0:2.

Kontaktową bramke dla naszej druzyny jeszcze przed przerwą zdobył niezawodny Marek Stopka, odbierając piłkę i oddając strzał w długi róg bramki, strzeżonej przez doświadczonego bramkarza rywali.

Grom starał się jeszcze wyrównać w tej połowie, jednak gra sie nie kleiła. Do przerwy 1:2.

Drugą połowę zaczęliśmy lepiej niż pierwszą. Skutkiem lepszej gry, była bramka w 55 minucie, strzelona przez Piotrka Surmiaka.

Marek Stopka dostał ładną piłkę w pole karne od Kudzi i idealną okazję na strzał, jednak obrońcy wybili mu piłke spod nóg, która wpadła prosto na nogę Piotra i ten z około 11 metrów wyrównał stan spotkania.

Reszta meczu to ataki Gromu. Jednak nie wykorzystane sytuacje się zemściły i gdy wydawało się, że bramka dla nas to kwestia czasu gola strzelił Halniak i było juz 2:3.

Pod koniec meczu, nie wierzących już w dobry rezultat, piłkarzy Gromu dobił Halniak, ustalając wynik na 2:4.

Wielkie podziękowania należą sie naszym kibicom, którzy w dużej liczbie wspierali nasz zespół. Miejmy nadzieje, że nie zmieni sie to przez gorsze wyniki uzyskiwane przez nasz zespół.

Mimo tylu porażek utrzymanie w A-klasie jest wciąż realne i z pewnością się nie poddamy. Moge szczerze powiedzieć, że każdy z zawodników da z siebie wszystko w następnych meczach, by zrewanżować się kibicom za liczny udział w naszych meczach, nie tylko tych u siebie ale również tych na wyjeździe.

Obecnie w tabeli zajmujemy miejsce 12 tracąc 2 punkty do bezpiecznego 11 miejsca, na którym obecnie jest Juszczyn (z którym gramy 30.05).

Następny mecz gramy w Marcówce w sobote 11 maja o godzinie 17:00.

Treningi jak zawsze we Wtorek i Czwartek o godzinie 18:00 na naszym boisku.

GROM Grzechynia 2 : 4 Halniak Targanice

Bramki dla gromu: M. Stopka, Piotr Surmiak

Na stronie pojawiła się galeria z wygranego meczu z Zawadką. Zapraszam do oglądania!